Вынікі агляда-конкурса сумеснай творчасці бацькоў і дзяцей “Дары восені”

Дата: 15 ноября 2018 в 09:56, Обновлено 15 ноября 2018 в 11:44

Вынікі агляда-конкурса сумеснай творчасці бацькоў і дзяцей

“Дары восені”

З  25 па 31 кастрычніка 2018 года  ва ўстанове, якая забяспечвае атрыманне дашкольнай адукацыі, праводзіўся агляд-конкурс сумеснай творчасці бацькоў і дзяцей “Дары восені” (стварэнне вырабаў з прыроднага матэрыялу, агародніны і садавіны). У ім прынялі актыўны ўдзел бацькі і дзеці першай малодшай групы, другой малодшай групы, групы інтэграванага навучання і выхавання і старшай групы, выхавальнікі дашкольнай адукацыі.

Мэта агляда-конкурса: выяўленне ініцыятывы і творчага падыходу да стварэння вырабаў; садзейнічанне ўмацаванню сувязей дзіцячага сада з сям’ей; стварэнне максімальных умоў для развіцця  творчай актыўнасці бацькоў дзіцячага сада.

На конкурс было прадстаўлена шмат цікавых і арыгінальных работ, якія былі выкананы з агародніны і садавіны, прыроднага матэрыялу.

Вынікі агляда-конкурса:

1 месца - пано “Вожык ля дрэва” – сям’я Мікуліча Рамана (2 малодшая група)

2 месца - выраб “Кошычак” – сям’я Зубко Паўла (група інтэграванага мнавучання і выхавання)

2 месца - выраб “Вожык” – сям’я Нінарда Станіслава (група інтэграванага навучання і выхавання)

ВІНШУЕМ ПЕРАМОЖЦАЎ!!!