Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Чем, на ваш взгляд, определяется успешность школы?
Всего 21 человек
Голосование
Какой вид отдыха ты предпочитаешь летом?
Всего 22 человека
Голосование
Оцените школьный сайт.
Всего 102 человека
Голосование
Нужен ли на школьном сайте форум?
Всего 85 человек

Цыклаграма работы ўстановы адукацыі ў 6-ы школьны дзень

Дата: 26 сентября 2017 в 14:15, Обновлено 4 сентября в 15:37

Цыклаграма работы ўстановы адукацыі

ў  6-ы школьны дзень

Час

Плануемая работа

Субота

Адказныя

09.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная інфарматыка”

кожная

Дуброўская В.В.

09.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Адраджэнне”

кожная

Ярэміч Т.І.

09.00-09.45

Грамадска карысная праца, ІХ клас

Факультатыўныя заняткі па гісторыі, Х клас

кожная

Навасад Ж.В.

Рэйкін П.Л.

09.55-10.40

Факультатыўныя заняткі “Маё прафесійнае будучае”, ІХ клас

Факультатыўныя заняткі па матэматыцы, Х клас

Факультатыўныя заняткі па беларускай мове, ХІ клас

кожная

Навасад Ж.В.

Дуброўская В.В.

Хаян А.М.

10.50-11.35

Грамадска карысная праца, ХІ клас

Факультатыўныя заняткі па беларускай мове, ІХ клас

Факультатыўныя заняткі “Падрыхтоўка вучняў да сямейнага жыцця” Х клас

кожная

Навасад Ж.В.

Хаян А.М.

Ган К.М.

11.45-12.30

Гадзіна спорту і здароўя, ІV клас

Факультатыўныя заняткі “Асновы бяспекі жыццядзейнасці” ІХ клас

кожная

Ган К.М.

Прэдка С.І.

11.00-12.00

Аб’яднанне па інтарэсах «Звонкія галасы»

кожная

Новік Н.Ф.

12.00-13.00

 Аб’яднанне па інтарэсах «Самацветы»

кожная

Новік Н.Ф.

11.45-13.45

Аб’яднанне па інтарэсах “Чароўны свет кулінарыі”

кожная

Навасад Ж.В.

12.30-14.30

Спартыўнае арыентаванне

кожная

Рэйкін П.Л.

12.40-13.25

Гадзіна спорту і здароўя, V клас

кожная

Ган К.М.

14.30-15.15

Гадзіна спорту і здароўя, VІІІ клас

кожная

Андала С.Я.

15.30-16.15

11.30- 12.15

Спартыўная секцыя па футболе

1,3,4 субота

2 субота

Андала С.Я.

17.00- 17.45

12.30-13.15

 Спартыўная секцыя па валейболе

1,3,4 субота

2 субота

Андала С.Я.

10.00-11.00

18.00-21.00

Агульнашкольныя мерапрыемствы, тэматычныя вечары і дыскатэкі

кожная

Згодна графіка

11.00-12.00

Кансультацыі педагога сацыяльнага для бацькоў і іх дзяцей

кожная

Станкевіч Н.С.

10.00-12.00

Дні здароўя

другая

Андала С.Я.

12.00-13.00

Вучоба актыву

трэцяя

(працоўная)

Папко Т.В.

15.00-16.00

Клуб “Цікавыя сустрэчы”

чацвёртая

Акулік П.М.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.