Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Чем, на ваш взгляд, определяется успешность школы?
Всего 21 человек
Голосование
Какой вид отдыха ты предпочитаешь летом?
Всего 22 человека
Голосование
Оцените школьный сайт.
Всего 102 человека
Голосование
Нужен ли на школьном сайте форум?
Всего 85 человек

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах

Дата: 5 октября 2017 в 14:03, Обновлено 25 сентября в 10:35

Графік работы

 аб’яднанняў па інтарэсах  у 6-ы школьны дзень

на І-ае паўгоддзе 2018/2019 н.г.

№ п/п

Назва аб’яднання па інтарэсах

Аб’яднанні па інтарэсах ад

Час правядзення

Месца

Кіраўнік

уст. ад.

УДА

Чэрлідынг (V-VIII кл.)

*

11.00-12.00

спарт. зала

Хаян А.М.

Звонкія галасы (III-IVкл. )

*

11.00-12.00

кабінет пач.кл.

Галабурда С.А.

Самацветы (V-VIII кл. )

*

12.05-13.05

кабінет пач.кл.

Галабурда С.А.

Эрудыты (IV-VIII кл. )

*

12.30 – 14.30

кабінет матэматыкі

Ярэміч Т.І.

Адраджэнне (IV – VI кл.)

ЦТДіМ

09.00-10.00

кабінет матэматыкі

Ярэміч Т.І.

Фактар ПСІ (IV-V кл. )

Краснасельскі раённы ЦТДіМ

13.00 -15.00

кабінет інфарматыкі

Станкевіч Н.С.

Турызм і спартыўнае арыентаванне (VII-XI кл.)

ЦТіКДіМ

13.00-16.00

спарт. зала/ваколіца

а/г Субачы

Рэйкін П.Л.

Расклад

работы аб’яднанняў па інтарэсах на І-ае паўгоддзе 2018/2019 нав.г.

№ п/п

Назва аб’яднання па інтарэсах

Аб’яднанні па інтарэсах ад

Узрост

Дзень правядзення

Час правядзення

Месца

Кіраўнік

уст. ад.

УДА

Пазав. уст.

Чэрлідынг

*

8-10г.

панядзелак

16.10-17.10

спарт. зала

Хаян А.М.

Чэрлідынг

*

12-15г.

субота

11.00-12.00

спарт. зала

Хаян А.М.

Эрудыты

*

10-14г.

субота

12.30-14.30

кабінет матэматыкі

Ярэміч Т.І.

Маленькія чараўнікі

*

7-10г.

пятніца

15.00-16.00

кабінет пач.класаў

Клачкова Т.У.

Звонкія галасы

*

6-10г.

серада

16.00-17.00

муз.зал дзіцячага сада

Галабурда С.А.

Самацветы

*

13-16г.

субота

12.00-13.00

кабінет пач.кл.

Галабурда С.А.

Чароўны свет кулінарыі

*

8-10г.

чацвер

15.50-16.50

кабінет абслуг. працы

Навасад Ж.В.

Кведкавоцтва

ЭБЦДіМ

12-14г.

панядзелак

15.50-16.50

каб.хіміі/каб.

інфарматыкі

Макуць В.І.

Мастацка-тэхнічная праца

ЦТТДіМ

10-14г.

аўторак

серада

15.45-17.45

15.45-17.45

кабінет абслуг. працы

Навасад Ж.В.

Адраджэнне

ЦТДіМ

10-12г.

пятніца

субота

14.45-15.45

09.00-10.00

кабінет матэматыкі

Ярэміч Т.І.

Турызм і спартыўнае арыентаванне

ЦТіКДіМ

12-14г.

субота

13.00-16.00

спарт. зала/ ваколіца а/г Субачы

Рэйкін П.Л.

Фактар ПСІ

Краснасельскі раённы ЦТДіМ

9-11г.

чацвер

субота

16.00-18.00

13.00 -15.00

кабінет інфарматыкі

Станкевіч Н.С.

Юны  турыст

ЦТіКДіМ

9-12г.

аўторак

пятніца

16.00-18.00

16.00 - 17.00

спарт. зала/ ваколіца а/г Субачы

Станкевіч Н.С.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.