Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Знакомьтесь с героями Schools.by!
Награждение победителей конкурса
Голосование
Чем, на ваш взгляд, определяется успешность школы?
Всего 25 человек
Голосование
Какой вид отдыха ты предпочитаешь летом?
Всего 27 человек
Голосование
Оцените школьный сайт.
Всего 109 человек
Голосование
Нужен ли на школьном сайте форум?
Всего 89 человек

Расклад факультатыўных заняткаў і грамадска карыснай працы I-IV класы

Дата: 23 ноября 2017 в 13:41, Обновлено 3 января в 11:09

Расклад правядзення факультатыўных заняткаў,  класных і інфармацыйных гадзін і грамадска карыснай працы

ІІ паўгоддзе 2018/2019 н.г.

I-IV класы

Дзень

Час

Назва занятку

Клас

Настаўнік

Кабінет

К-ць вучн.

панядзелак

08.30-08.45

Інфармацыйная гадзіна

ІІІ

Пачабыт Л.Э.

пач.кл.

15

11.50-12.35

Інфармацыйная гадзіна

ІІІ

Гапунік А.К.

пач.кл.

19

12.50-13.35

Інфармацыйная гадзіна

ІІ

Галабурда С.А.

пач.кл.

12

12.50-13.35

Грамадска карысная праца

ІІІ

Гапунік А.К.

пач.кл.

19

12.50-13.35

Інфармацыйная гадзіна

IV

Карней М.І.

пач.кл.

13

13.55-14.40

Падарожжа ў свет казкі

ІІІ

Бугук С.І.

пач.кл.

4

13.55-14.40

Грамадска карысная праца

IV

Карней М.І.

пач.кл.

13

аўторак

12.40-13.15

Матэматычная вясёлка

І

Пачабыт Л.Э.

пач.кл.

8

12.50-13.35

Класная гадзіна

ІІ

Галабурда С.А.

пач.кл.

12

12.50-13.35

Асновы праваслаўнай культуры

ІІІ

Новік Н.Ф.

гісторыі

7

12.50-13.35

Моўны этыкет

ІІІ

Бугук С.І.

пач.кл.

4

12.50-13.35

Вытокі роднай мовы

ІІІ

Гапунік А.К.

пач.кл.

3

13.55-14.40

Асновы праваслаўнай культуры

ІІ

Новік Н.Ф.

бел.мовы

8

серада

12.40-13.15

Вытокі роднай мовы

І

Пачабыт Л.Э.

пач.кл.

9

13.55-14.40

Класная гадзіна

ІІІ

Гапунік А.К.

пач.кл.

19

чацвер

11.45-12.20

Класная гадзіна

І

Пачабыт Л.Э.

пач.кл.

15

11.50-12.35

Мова родная, сябруй са мной…/ Па прыступках правіл здаровага харчавання

ІІ

Бугук С.І.

пач.кл.

7

11.50-12.35

Матэматычная вясёлка

ІІ

Галабурда С.А.

пач.кл.

5

12.40-13.15

Мы пазнаем свет/Па прыступках правіл здаровага харчавання

І

Пачабыт Л.Э.

пач.кл.

3

12.40-13.15

Асновы праваслаўнай культуры

І

Новік Н.Ф.

пач.кл.

9

12.50-13.35

Класная гадзіна

IV

Карней М.І.

пач.кл.

13

13.55-14.40

Беларускае красамоўства

IV

Карней М.І.

пач.кл.

5

13.55-14.40

Падарожжа ў свет казкі

IV

Бугук С.І.

гісторыі

5

пятніца

12.50-13.35

Азбука Берагошы

ІІ

Бугук С.І.

пач.кл.

4

12.50-13.35

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

IV

Карней М.І.

пач.кл.

4

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.