Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Чем, на ваш взгляд, определяется успешность школы?
Всего 25 человек
Голосование
Какой вид отдыха ты предпочитаешь летом?
Всего 27 человек
Голосование
Оцените школьный сайт.
Всего 109 человек
Голосование
Нужен ли на школьном сайте форум?
Всего 89 человек

Планаванне работы ў 6-ты школьны дзень у Субацкім дзіцячым садзе-сярэдняй школе

Дата: 26 сентября 2017 в 14:09, Обновлено 16 сентября в 08:54

Планаванне работы ў 6-ты школьны дзень у Субацкім дзіцячым садзе-сярэдняй школе на I-ае паўгоддзе 2019/2020 н.г

№ п/п

Плануемыя мерапрыемствы

Дата

Адказныя

1.

Свята”Добры дзень школа” I-XI

07.09

Андала С.Я.

Пачабыт Л.Э.

Папко Т.В.

2.

Свята “Салют Піянерыя” (І-VІІІ)

14.09

Папко Т.В.

Кл.кіраўнікі І-VІІІ

3.

Гульня “Падарожжа ў свет казкі”(I-IV)

Тэматычная гутарка па прафілактыцы суіцыдальных паводзін «Навучыся развязваць вузлы» (V-VII)

21.09

Галабурда С.А.

Ярэміч Т.І.

4.

Свая гульня “Хто каго?” (I-IV)

Інтэлектуальны турнір (V-VII)

28.09

Карней М.І.

Стасько Т.С.

5.

Квэст-гульня “У свеце прафесій” (I-IV)

Аперацыя “Помнік” (V-VII)

05.10

Галабурда С.А.

Клас.кіраўнікі

6.

Спартландыя “Мы хуткія і спрытныя” (I-IV)

Спартынае свята “Арыент-шоў” (V-VII)

12.10

Карней М.І.

Андала С.Я.

7.

Падарожжа “Восень, зноў восень” (I-IV)

Конкурс малюнкаў ”Мілы сэрцу вугалок” (V-VII)

19.10

Пачабыт Л.Э.

Клачкова Т.У.

8.

Бацькоўскі квэст “Што Дзе Калі ?” (I-IV)

Конкурс чытальнікаў “Мая Радзіма Беларусь” (V-VII)

26.10

Гапунік А.К.

Пабудзей А.М.

9.

Віктарына “Вытокі праваслаўя” (II-VII)

Акцыя “Чысты двор”

02.11

Навасад Ж.В.

Класныя кіраўнікі

10.

Спартландыя “Вясёлыя старты” (I-IV)

Свята “Прыгажосць,сіла, грацыя” (V-VII)

09.11

Гапунік А.К.

Андала С.Я.

11.

Конкурс “Знаўцы прыроды” (I-IV)

16.11

Карней М.І.

12.

Фестываль “Мы разам” (I-IV)

Акцыя “Ветэраны жывуць побач” (V-VII)

23.11

Пачабыт Л.Э.

Класныя кіраўнікі

13.

Конкурс малюнкаў “Вайна вачыма дзяцей” (I-IV)

Занятак па прафілактыцы шкодных звычак «Жыццё выдатнае, не марнуй яго дарма!» (V-VII)

30.11

Клачкова Т.У.

Ярэміч Т.І.

14.

Падарожжа “Аб прафесіях ад А да Я” (I-IV)

Квэст “Вясёлка надзей” (V-VII)

07.12

Гапунік А.К.

Стасько Т.С.

15.

Дзень рухомых гульняў (I-IV)

Першынство школы па гульні «Мяч над сеткай»

(V-VII)  

14.12

Галабурда С.А.

Андала С.Я.

16.

Майстэрня Дзеда Мароза (II-VII)

21.12

Папко Т.В.

17.

Ранішнік “Святочная ёлка”

28.12

Папко Т.В.

.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.