Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Знакомьтесь с героями Schools.by!
Награждение победителей конкурса
Голосование
Чем, на ваш взгляд, определяется успешность школы?
Всего 25 человек
Голосование
Какой вид отдыха ты предпочитаешь летом?
Всего 27 человек
Голосование
Оцените школьный сайт.
Всего 109 человек
Голосование
Нужен ли на школьном сайте форум?
Всего 89 человек

Планаванне работы ў 6-ты школьны дзень у Субацкім дзіцячым садзе-сярэдняй школе

Дата: 26 сентября 2017 в 14:09, Обновлено 11 января в 11:30

Планаванне работы ў 6-ты школьны дзень у Субацкім дзіцячым садзе-сярэдняй школе на ІI-ое паўгоддзе 2018/2019 н.г.

№ п/п

Плануемыя мерапрыемствы

Дата

Адказныя

1.

Дзень здароўя:

Спаборніцтвы “Вышэй. Хутчэй. Спрытней”,  І-ІV класы

Спаборніцтвы па футболе, V-XI класы

12.01

Ган К.М..

Андала С.Я.

2.

Турнір “Знаўцы роднай мовы” І-ІV класы

Кніжкіна майстэрня “Новае жыццё старой кнігі”

V - VІІІ класы класы

19.01

 Пачабыт Л.Э.

Пабудзей А.М.

3.

Матэматычны КВЗ “Юны матэматык”, І-ІV класы

Акцыя “Ветэраны жывуць побач”, V - VІІІ класы

26.01

Галабурда С.А.

Пед.вып.абав.кл.кір.

4.

Вусны журнал “У гасцях у Біянкі”, І-ІV класы

Гульня “Я ў свеце прафесій”, V-VІІІ класы

02.02

Гапунік А.К.

Жыткевіч Н.П.

5.

Дзень здароўя:

Спартыўнае свята “Гуляем разам”, І-ІV класы

Турнір валейбалістаў, V-XI класы

09.02

Ган К.М..

Андала С.Я.

6.

Гульнявая праграма “Па сакрэту ўсяму свету”,

І-ІV класы

Гульня – вяртушка “Мае правы”,V-VІІІ класы

16.02

Пачабыт Л.Э.

Ламаска К.С.

7.

1.Конкурс “Акцябронак года”, І-ІV класы

2. Конкусная праграма “Самыя лоўкія”, V-VІІІ класы

23.02

Папко Т.В.

Ліцкевіч І.В.

8.

Гульнявая праграма “Для вас, дзяўчынкі”, І-ІV класы

Канцэртная праграма “Для вас, жанчыны”,

V-VІІІ класы

02.03

Карней М.І.

Новік Н.Ф.

9.

Дзень здароўя:

1.Дзень прыгуна, І-ІV класы

2.Спаборніцтвы па настольным тэнісе, V-ХІ класы

09.03

Ган К.М.,

Андала С.Я..

10.

Завочны экскурс “Беларусь-мая сінявокая”, І-ІV класы

Пазнавальная гульня “Лінгвістычны калейдаскоп”,

 V- VІІІ класы

16.03

Гапунік А.К.

Ліцкевіч І.В.

11.

1.Спартыўнае свята “Вас выклікае спартландыя,

І-ІV класы

2.Аперацыя “Зберажы лес”, V-VІІІ класы

23.03

Карней М.І.

Папко Т.В.,

12.

Віктарына “Птушыны рынг”, І-ІV класы

Аперацыя “Помнік”,  V-ХІ класы

06.04

Гапунік А.К.

Пед.вып.абав.кл.кір.

13.

Дзень здароўя:

Вуліца рухомых гульняў, І-ІV класы

Спаборніцтвы па шашках, V-ХІ класы

13.04

Ган К.М.

Андала С.Я.

14.

Конкурс “Вясёлыя замарочкі”,І-ІV класы

Працоўная акцыя “Чысты двор”, V-VІІІ класы

20.04

Пачабыт Л.Э.

Пед.вып.абав.кл.кір.

15.

1.Забаўляльная праграма “Зорны феерверк”, І-ІV класы

2.Конкурс “Вучань года”, V-ХІ класы

27.04

Новік Н.Ф.,

Прэдка С.І..

16.

1.Конкурс малюнкаў на асфальце “Мая Беларусь”,

І-ІV класы

2.Акцыя “Ветэраны жывуць побач”, V- ХІ класы

04.05

Клачкова Т.У.

Кл. кіраўнікі ”, V- ХІ

17.

Дзень здароўя:

1.Фізкультурнае свята “ Гуляй і памагай”,  І-ІV класы

2.Дзень турыста, V-ХІ класы

11.05

Ган К.М.,

Андала С.Я..

18.

1.Дзень піянерскай дружбы, І-VІІІ класы

18.05

Папко Т.В., кл. кіраўнікі.

19.

1. Гадзіна дапытлівых “Гэта мы не праходзілі”,

 І-ІV класы

2. Конкурс чытачоў вершаў “Мой родны кут”,                                          V- VІІІ класы

25.05

Пабудзей А.М.,

Ярэміч Т.І.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.