Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Голосование
Чем, на ваш взгляд, определяется успешность школы?
Всего 21 человек
Голосование
Какой вид отдыха ты предпочитаешь летом?
Всего 21 человек
Голосование
Оцените школьный сайт.
Всего 102 человека
Голосование
Нужен ли на школьном сайте форум?
Всего 85 человек

План работы на асенніх канікулах

Дата: 25 октября в 10:26, Обновлено 15 ноября в 10:31

План работы на асенніх канікулах

Дата

№ п/п

Мерапрыемства

Месца/час правядзення

Клас

Адказны

29.10

1.

Конкурс малюнкаў “Мой родны край”

Каб. пач.класаў 10.00

I- IV

Галабурда С.А.

2.

Дзелавая гульня “Дом, які збудавалі МЫ”

Каб. руск.мовы

10.00

V-VIII

Ліцкевіч І.В.

3.

Урачыстая лінейка, прысвечаная 100-годдзю ВЛКСМ

Файе школы

09.30

V-XI

Папко Т.В.

3.

Аперацыя “Чысты і ўтульны клас”

11.00

I-XI

Педагогі, якія выконваюць абавязкі класнага кіраўніка

30.10

1.

КВЗ “У свеце казак”

10.00

I-IV

Пачабыт Л.Э.

2.

Конкурс “Піянер года”

Спарт.зала

10.00

V-VIII

Папко Т.В.

3.

Ярмарка вершаў “Вобраз малой Радзімы ў творчасці Яўгеніі Янішчыц”

Каб.бел.мовы

10.00

IX-XI

Хаян А.М.

31.10

1.

Гульня “Што?Дзе?Калі?

Каб.пач.класаў.

10.00

I-IV

Гапунік А.К.

2.

Круглы стол ”Скажам не курэнню”

Каб.матэматыкі

10.00

V-VIII

Жыткевіч Н.П.

3.

Канферэнцыя “У свеце цікавага і незвычайнага”

Каб.абсл.працы

10.00

IX-XI

Навасад Ж.В.

01.11

1.

Літаратурная віктарына “У свеце казак”

Бібліятэка

10.00

I-IV

Пабудзей А.М.

2.

Інтэлектуальная гульня “Шчаслівы выпадак”

Каб.гісторыі

10.00

V-VII

Ярэміч Т.І.

3.

Забаўляльна - пазнавальная гульня “Падарожжа па краіне Здароўя” (у рамках акцыі “Місія жыць!”)

Каб. хіміі

10.00

IX-XI

Макуць В.І.

02.11

1.

Конкурс малюнкаў “Восень-вачамі маленькіх мастакоў”

Каб. 3 кл.

10.00

I-IV

Карней М.І.

2.

Прагляд відэаролікаў “Разам супраць бяды”

Каб. інфарм./10.00

V-VIII

Станкевіч Н.С.

3.

Экскурсія ў Заря і К

Каб. матэм./10.00

IX-XI

Навасад Ж.В.

03.11

1.

Аперацыя “Помнік”

Пляцоўка памятніка

10.00

I-VІІІ

Папко Т.В.

2.

Круглы стол “Калейдаскоп прафесій”

Спартыўная зала

18.00

IX-XI

Ламаска К.С.

05.11

1.

Экскурсія па маршруце “Субачы- Бярозаўка - Ліда-Субачы

Ад’езд 7.45

I - IX

Ліцкевіч І.В.

Макуць В.І.

2.

Віктарына “Прырода і мы”

Каб.матэматыкі

10.00

I-VIII

Жыткевіч Н.П.

3.

Круглы стол “Як абараніць сябе ад ВІЧ”

Каб. інфарм./10.00

IX-XI

Навасад Ж.В.

06.11

1.

Тэматычны час “Запавет са старажытнай спадчыны”

10.00

Музей школы

I-XI

Рэйкін П.Л.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.