Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Голосование
Чем, на ваш взгляд, определяется успешность школы?
Всего 21 человек
Голосование
Какой вид отдыха ты предпочитаешь летом?
Всего 21 человек
Голосование
Оцените школьный сайт.
Всего 102 человека
Голосование
Нужен ли на школьном сайте форум?
Всего 85 человек

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах і спартыўных секцый на асенніх канікулах

Дата: 25 октября в 10:28, Обновлено 15 ноября в 10:35

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах

і спартыўных секцый на асенніх канікулах

Дата

№ п/п

Аб’яднанне па інтарэсах/ спартыўная секцыя

Месца правядзення

Клас

Адказны

29.10

пан.

1.

“Чырлідынг”

Спар.зала

11.00-12.00

III-IV

Хаян А.М.

2.

“Кветкаводства”

Каб. хіміі

11.00-12.00

VIII-IX

Макуць В.І

30.10

аўт.

1.

“Мастацка-тэхн.праца”

Каб. абсл. працы 11.00-13.00

V-VІІІ

Навасад Ж.В.

2.

“Юны турыст”

Спарт.зала/ 11.00-13.00

III-V

Станкевіч Н.С.

31.10

сер.

1.

“Мастацка-тэхн.праца”

Каб. абсл. працы 11.00-13.00

V-VІІІ

Навасад Ж.В.

2.

“Звонкія галасы”

11.00-12.00

Каб.пач.класаў

І

Галабурда С.А.

3.

Спартыўная секцыя па баскеболе

Спарт. зала

11.00-12.00

VIII-XI

Ган К.М.

01.11

чац.

1.

“Цудоўны свет кулінарыі”

Каб. абсл. працы 11.00-13.00

III-V

Навасад Ж.В.

2.

“Фактар ПСІ”

Каб.інфарматыкі

11.00-13.00

IV-VI

Станкевіч Н.С.

02.11

пят.

1.

“Чырлідынг”

Спарт.зал

 11.00-12.00

IV-VI

Хаян А.М.

2.

“Маленькія чараўнікі”

Каб.пач.класаў

11.00-12.00

ІІ- ІV

Клачкова Т.У.

“Адраджэнне”

Каб.матэматыкі

11.00-12.00

V-VI

Ярэміч Т.І.

3.

“Юны турыст”

Спар.зала

12.00-13.00

III-V

Станкевіч Н.С.

03.11

суб.

1.

“Адраджэнне”

Каб.матэматыкі

09.00-10.00

V-VI

Ярэміч Т.І.

2.

“Турызм і спартыўнае арыентаванне”

Стадыён школы

13.00-16.00

VII-XI

Рэйкін П.Л.

3.

“Эрудыты”

Каб.матэматыкі

11.00-13.00

V-VII

Ярэміч Т.І.

4.

“Фактар ПСІ”

Каб.інфарматыкі

13.00-15.00

IV-VI

Станкевіч Н.С.

5.

“Звонкія галасы”

Каб.пач.класаў

11.00-12.00

II-IV

Галабурда С.А.

6.

“Самацветы”

Каб.пач.класаў

12.00-13.00

V-IX

Галабурда С.А.

7.

Спартыўная секцыя па валейболе

Спарт.зала

 11.00-11.45

VII-XI

Андала С.Я.

8.

Спартыўная секцыя па футболе

Спарт.зала

12.00-12.45

VII-XI

Андала С.Я.

05.11

пан.

1.

“Чырлідынг”

Спар.зала

11.00-12.00

III-IV

Хаян А.М.

2.

“Кветкаводства”

Каб. хіміі

11.00-12.00

VIII-IX

Макуць В.І

06.11

аўт.

1.

“Мастацка-тэхн.праца”

Каб. абсл. працы 11.00-13.00

V-VІІІ

Навасад Ж.В.

2.

“Юны турыст”

Спарт.зала

11.00-13.00

III-V

Станкевіч Н.С.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.