Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Знакомьтесь с героями Schools.by!
Награждение победителей конкурса
Голосование
Чем, на ваш взгляд, определяется успешность школы?
Всего 25 человек
Голосование
Какой вид отдыха ты предпочитаешь летом?
Всего 27 человек
Голосование
Оцените школьный сайт.
Всего 109 человек
Голосование
Нужен ли на школьном сайте форум?
Всего 89 человек

Анонс шестого школьного дня

Дата: 25 сентября 2017 в 10:43, Обновлено 23 мая в 12:13

                                         

Запрашаем 25  мая

                                                                                  10.00

1. Гадзіна дапытлівых “Гэта мы не праходзілі”,

 І-ІV класы

    2. Конкурс чытачоў вершаў “Мой родны кут”,                                          V- VІІІ класы

                                                  18.00

Свята,прысвечанае заканчэнню навучальнага года

“Дарога ў лета”

---------------------------------------------------------------------------------

 Запрашаем 18  мая

                                                                                  10.00

1.Дзень піянерскай дружбы, І-VІІІ класы

                                                   18.00

Вечар памяці ахвяр СНІДу

------------------------------------------------------------------------------

                     Запрашаем 8  мая

                                                                                  10.00

Дзень здароўя:

1.Фізкультурнае свята “ Гуляй і памагай”,  І-ІV класы

2.Дзень турыста, V-ХІ класы

18.00

Дзень лёгкаатлета (Сумесна з домам культуры дыскатэчная праграмма)

-------------------------------------------------------------------------------

                    Запрашаем 6  мая

                                                                                  10.00

1.Конкурс малюнкаў на асфальце “Мая Беларусь”,

І-ІV класы

2.Акцыя “Ветэраны жывуць побач”, V- ХІ класы

                                                        18.00

Дзелавая гульня “Без працы-няма дабра”

------------------------------------------------------------------------------

               Запрашаем 27 красавіка

                                                                                  10.00

1.Забаўляльная праграма “Зорны феерверк”, І-ІV класы

2.Конкурс “Вучань года”, V-ХІ класы

    18.00

Флэш-моб “Мы за здароўе”

----------------------------------------------------------------

                                        Запрашаем 13 красавіка

                                                                                     10.00

Дзень здароўя:

Вуліца рухомых гульняў, І-ІV класы

Спаборніцтвы па шашках, V-ХІ класы

                                                          18.00

Кінакросінг “Табакакурэнне і яго наступства”

--------------------------------------------------------------

                                     Запрашаем 06 красавіка

                                                                                     10.00

Віктарына “Птушыны рынг”, І-ІV класы

Аперацыя “Помнік”,  V-ХІ класы

18.00

Ток-шоу “Прафесіі XXI века” 

----------------------------------------------------------------------------

                Запрашаем 23 сакавіка

                                                                                     10.00

1.Спартыўнае свята “Вас выклікае спартландыя"

І-ІV класы

2.Аперацыя “Зберажы лес”, V-VІІІ класы

                                           18.00

Экскурс па малой Радзіме

------------------------------------------------------------------

                  Запрашаем 16 сакавіка

                                                                                     10.00

Завочны экскурс “Беларусь-мая сінявокая”, І-ІV класы

Пазнавальная гульня “Лінгвістычны калейдаскоп”,

 V- VІІІ класы

18.00

      Гульня “Знакамітыя людзі”

              Запрашаем 9 сакавіка

                                                                                            10.00

Дзень здароўя:

1.Дзень прыгуна, І-ІV класы

2.Спаборніцтвы па настольным тэнісе, V-ХІ класы

18.00

Канцэртная праграма “Са святам, жанчыны!”

------------------------------------------------------

                                      Запрашаем 2 сакавіка

                                                                                            10.00

    

Гульнявая праграма “Для вас, дзяўчынкі”, І-ІV класы

Канцэртная праграма “Для вас, жанчыны”,

V-VІІІ класы

18.00

Студыя “Бяспека і небяспека: дзе межы?”

-----------------------------------------------------------------------------

                                  Запрашаем 23 лютага

                                                                                            10.00

1.Конкурс “Акцябронак года”, І-ІV класы

2. Конкусная праграма “Самыя лоўкія”, V-VІІІ класы

18.00

Гульня “А ну-ка,хлопцы!

----------------------------------------------------------------------

Запрашаем 16 лютага

10.00

Гульнявая праграма “Па сакрэту ўсяму свету”,

І-ІV класы

Гульня – вяртушка “Мае правы”,V-VІІІ класы

18.00

 Дзень суседзей “Вечар галантных кавалераў і капрызных дам” да дня Св.Валянціна

Запрашаем 09 лютага

10.00

Дзень здароўя:

Спартыўнае свята “Гуляем разам”, І-ІV класы

Турнір валейбалістаў, V-XI класы

18.00

Кинакросінг “Шкодныя звычкі”

---------------------------------------------------------------------------

 Запрашаем 02 лютага

10.00

Вусны журнал “У гасцях у Біянкі”, І-ІV класы

Гульня “Я ў свеце прафесій”, V-VІІІ класы

                                                                                            18.00

Вечар сустрэчы з выпускнікамі “Сустрэча праз гады”

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Запрашаем 26 студзеня

10.00

Матэматычны КВЗ “Юны матэматык”, І-ІV класы

Акцыя “Ветэраны жывуць побач”, V - VІІІ класы

18.00

Святочная праграма “З іменем Таццяна”

------------------------------------------------------------------------

 Запрашаем 19 студзеня

10.00

"Свята снегу"

 18.00

 Абрадавае свята “Калядныя пасядзелкі”

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

             Запрашаем 12 студзеня

                                                                                       10.00

                   Спаборніцтвы " Вышэй. Хутчэй.Спрытней" I-IV

                    Спаборніцтвы "Лыжныя гонкі

                                                    18.00

                               Гульнявая праграма "Мы разам"

------------------------------------------------------------------------------------

                                          Запрашаем 5 студзеня

                                                                                     10.00

Конкурс малюнкаў” Навагодняе свята”I-IV

             Віктарына “Этнаграфія і фальклор”V-VIІ

Віктарына “Я і мае правы”

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Запрашаем 29 снежня

08.00

Экскурсія у рэзідэнцыю Дзеда Мароза (Белавежская пушча)

10.00

   

2. Конкурс фотаздымкаў “Ваўкавыск праваслаўны”» V- VІІІ класы 

Акцыя "СТОП-СНІД!"

18.00

Дзень суседзей.Тэматычны вечар “Навагодні серпанцін”

======================================

Запрашаем 22 снежня

10.00

1.Забаўляльная праграма “Гуляем разам”,

 І-ІV класы

2.Выстаўка сумеснай творчасці з бацькамі “Калядныя святкі” V- VІІІ класы

18.00

Калядная сустрэча. Тэатральнае прадстаўленне абрада “Каляды”

------------------------------------------------------------------------------

Запрашаем 15 снежня

10.00

1.Віктарына “Пра ўсё на свеце”, І-ІV класы

2.Час дапытлівых “Шмат нацыянальная Беларусь”, V- VІІІ класы

18.00

Гістарычная брадзілка “Я вырас тут і край мне гэты дарагі”

-------------------------------------------------------------------------------------------

Запрашаем 8 снежня

10.00

1.Спаборніцтвы “Вясёлы мячык”, І-ІV класы

2.Спаборніцтвы па шашках і шахматах, І - VІІІ класы

3. “Спайс не для нас!”,V- VІІІ клас

                          

18.00

Круглы стол “Энцыклапедыя Здароўя”

(с запрашэннем мед.раб.)

-----------------------------------------------------------------------------

Запрашаем 1 снежня

                               10.00

Гульня – віктарына “Бывай , восень” І-ІV класы

Конкурс чытальнікаў вершаў “Літаратурная Ваўкавышчына”,V-VІІІ класы

18.00

Кінакросінг “Мы супраць СНІДУ!”

                     

-----------------------------------------------------------------------------------------

Запрашаем 24 лістапада

       .

10.00

1.Гульнёвая праграма “Падарожжа ў краіну майстроў”, І-ІV класы

2.Гадзіна разважання “Шкодныя звычкі”, V-VІІІ

18.00

Асенні бал

------------------------------------------------------------------------------

Запрашаем 17 лістапада

10.00

1.Свята дзяцінства (з запрашэннем выхаванцаў дз/с), І-V класы

2. Конкурс чытальнікаў вершаў “Літаратурная Ваўкавышчына”,V-VІІІ класы

         18.00

Дзень суседзей (а/г.Шылавічы) “Танцуй і весяліся”

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Запрашаем 10 лістапада

10.00

Спартландыя “Эстафетны гарадок”, І-ІV класы

Дзень баскетбаліста, V- VІІІ  класы

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.