Агляд-конкурс сумеснай творчасці бацькоў і дзяцей “Асенні калейдаскоп"

Дата: 31 октября 2017 в 11:07
358 просмотров

З 23 кастрычніка па 27 кастрычніка ва ўстанове, якая забяспечвае атрыманне дашкольнай адукацыі, праводзіўся агляд-конкурс сумеснай творчасці бацькоў і дзяцей “Асенні калейдаскоп” (стварэнне вырабаў з прыроднага матэрыялу, агародніны і садавіны). У ім прынялі актыўны ўдзел бацькі і дзеці 1 малодшай, 2 малодшай, сярэдняй групы і групы інтэграванага навучання і выхавання.

Мэта конкурса: прыцягненне бацькоў выхаванцаў да сумеснай з дзецьмі творчай дзейнасці па вырабу кампазіцый з прыроднага матэрыялу.

На конкурс было прадстаўлена шмат цікавых і арыгінальных работ, якія былі выкананы з агародніны і садавіны, прыроднага матэрыялу.

Вынікі конкурса:

1 месца - выраб “Карабель” – сям’я Кавальчука Валерыя  (2 малодшая група)

2 месца - выраб “Кошык з лісточкамі” – сям’я Лясота Карыны (група інтэграванага навучання і выхавання)

3 месца - выраб “Пано” – сям’я Мікуліча Марата (група інтэграванага навучання і выхавання)

Віншуем пераможцаў!!!